SALTKAR samt SKED, Ryssland, förgyllt silver samt emalj.

208507. SALTKAR samt SKED, Ryssland, förgyllt silver samt emalj.

Total vikt ca 36 g
Saltkar, diameter 4,2 cm
Sked, längd 5,1 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 36 g
Saltkar, diameter 4,2 cm
Sked, längd 5,1 cm.

Slitage.

Antal besök: 816