ROTTINGSTOLAR. 2 st. 1900-talet.

208503. ROTTINGSTOLAR. 2 st. 1900-talet.

2 fotöljer i rotting med löstagbara dynor samt nackkuddar
Rygghöjd 93,5 cm
Sitthöjd 36 cm
Bredd 60,5 cm
Djup 43,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 93,5 cm
Sitthöjd 36 cm
Bredd 60,5 cm
Djup 43,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 098