ARKIVBYRÅAR, 2 st, ek, 1900 talets första hälft.

208502. ARKIVBYRÅAR, 2 st, ek, 1900 talets första hälft.

Mått den största, Längd cirka 41, bredd cirka 68, höjd cirka 138 cm.

Repor och slagmärken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och slagmärken, skador.

Antal besök: 725