FÅTÖLJ, Alf Svensson, Dux, 1950/60-tal.

208463. FÅTÖLJ, Alf Svensson, Dux, 1950/60-tal.

Svartlackerad stomme. Blå lösa dynor.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 906