SOFFBORD, bordsskiva med kakelplattor, 1900-tal, signerad.

208391. SOFFBORD, bordsskiva med kakelplattor, 1900-tal, signerad.

Längd 83,5, bredd 53,5, höjd 61 cm.

Trästomme med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trästomme med repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 576