SEKRETÄR, 1800-talets sista hälft.

208387. SEKRETÄR, 1800-talets sista hälft.

Längd 102, bredd 44, höjd 127,5 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 904