ORIENTMATTA, signerad.

ORIENTMATTA, signerad.
2083848. ORIENTMATTA, signerad.

ca 364x245 cm.

Slitage, ställvis hårt.

Tema

Rekvisita från filmen om Hilma af Klint del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 364x245 cm.

Slitage, ställvis hårt.

Tema

Antal besök: 951