BYRÅ, med fyra lådor, engelsk stil, 1900-tal.

208373. BYRÅ, med fyra lådor, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 72, bredd 38, höjd 83 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 392