STATYETT, Dansande faun, patinerad metall, 18/1900-tal.

208361. STATYETT, Dansande faun, patinerad metall, 18/1900-tal.

Höjd 15 cm.

Patina. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Patina. Åldersslitage.

Antal besök: 1 721