SOFFBORD, förgyllt, gustaviansk stil.

208290. SOFFBORD, förgyllt, gustaviansk stil.

Längd 111, bredd 47, höjd 53 cm.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 736