TALLRIKAR, 1 par, "Västkust", Lillemor Mannerheim, Gefle.

208262. TALLRIKAR, 1 par, "Västkust", Lillemor Mannerheim, Gefle.

Diameter 24,2 cm.

Bruksslitage, ena tallriken med glasyrnagg och lätt missfärgning av kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24,2 cm.

Antal besök: 2 549