VEIKKO AALTONA. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1949.

20824. VEIKKO AALTONA. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1949.

54 x 65 cm.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Antal besök: 1 520