SALONGSBORD, Myrstedt & Stern Stockholm, mahogny, senempire.

208227. SALONGSBORD, Myrstedt & Stern Stockholm, mahogny, senempire.

Längd 103, bredd 76, höjd 65,5 cm.

Bruksslitage samt småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt småskador.

Antal besök: 1 230