KARMSTOLAR, 1 par, mahogny, 1900-talets första hälft.

208201. KARMSTOLAR, 1 par, mahogny, 1900-talets första hälft.

Grön plyschklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön plyschklädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 484