COLLIER SILVER , Esprit.

COLLIER SILVER , Esprit.
2082017. COLLIER SILVER , Esprit.

Halvstelt, länkat halsband, silver, stämplat 925, Esprit.
Vikt 66,05 gram
Längd ca 43 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 66,05 gram
Längd ca 43 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 1 130