RICHARD FISHER. Utter.

RICHARD FISHER. Utter.
2081967. RICHARD FISHER. Utter.

Gjuten aluminium, 10 cm hög x 15 cm lång. Signerad till basen.

Lätt ytslitage med ålder, annars gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 1 331