STEFAN IGELSTRÖM. Midsommarkväll, färglitografi, signerad och numrerad 101/275.

208177. STEFAN IGELSTRÖM. Midsommarkväll, färglitografi, signerad och numrerad 101/275.

53 x 78 cm.

oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 78 cm.

oramad.

Antal besök: 1 216