Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, grön plysch.
208147. FÅTÖLJ, grön plysch.
208147. FÅTÖLJ, grön plysch.
1900-talets mitt.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
208147. FÅTÖLJ, grön plysch.
1900-talets mitt.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 111