STURE JOHANNESSON. Färglitografi. "Peace in our space" Signerad Sture J. Numrerad 71/75. Daterad 1979.

208141. STURE JOHANNESSON. Färglitografi. "Peace in our space" Signerad Sture J. Numrerad 71/75. Daterad 1979.

55x40 cm.

Gulnad.

Sture Johannesson (1935–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

55x40 cm.

Gulnad.

Sture Johannesson (1935–2018)

Antal besök: 756