SKRIVMASKIN, Corona Typewriter Company, Inc. Groton, U.S.A. 1920-tal.

208121. SKRIVMASKIN, Corona Typewriter Company, Inc. Groton, U.S.A. 1920-tal.

Mått 21 x 21 cm, höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 21 x 21 cm, höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 470