Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
208119. VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.
Höjd ca. 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 15 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
934