SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

208083. SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

bBcm, bordets mått: längd 98, bredd 58, höjd 75 cm.

Slitage och skador, delar saknas, lösa delar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627