Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ASTRI EKENGREN-LARSSON. Barnporträtt. Olja på pannå, signerad och daterad 1950.
208067. ASTRI EKENGREN-LARSSON. Barnporträtt. Olja på pannå, signerad och daterad 1950.
29x29 cm.
Obetydligt färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
29x29 cm.
Obetydligt färgbortfall.
2 160