RÖRSTRAND, 59 dlr "621/77", 1940/50-tal.

2079548. RÖRSTRAND, 59 dlr "621/77", 1940/50-tal.

bestående av:
13 mattallrikar
13 djupa
12 förrättstallrikar
11 assietter
4 större uppläggningsfat
2 mindre uppläggningsfat
2 skålar
1 såsskål
1 kanna.

Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

bestående av:
13 mattallrikar
13 djupa
12 förrättstallrikar
11 assietter
4 större uppläggningsfat
2 mindre uppläggningsfat
2 skålar
1 såsskål
1 kanna.

Antal besök: 5 110