VÄGGUR, rokokostil, 1900-talets början.

20794. VÄGGUR, rokokostil, 1900-talets början.

Gulmetall. Dekor av voluter och rocailler. Höjd 40 cm.

Bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ej genomgången.

Antal besök: 1 101