GLAS, 6 st, "Strikt" Bengt Orup Johansfors.

207929. GLAS, 6 st, "Strikt" Bengt Orup Johansfors.

Grön dekor. Höjd ca 8,5 cm.

Bruksslitage, ett glas med bottenagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön dekor. Höjd ca 8,5 cm.

Antal besök: 869