LÄDERKNIV, Blanchard, Paris. 1900-tal.

2078734. LÄDERKNIV, Blanchard, Paris. 1900-tal.

Längd 18 cm
Bredd 16 cm.

Bruksslitage. Märken på blad och skaft, någon torrspricka i skaft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm
Bredd 16 cm.

Antal besök: 2 914