GUNNAR EKBLOM. Olja på duk, samt blyertsteckning, porträtt, signerade.

207698. GUNNAR EKBLOM. Olja på duk, samt blyertsteckning, porträtt, signerade.

67 x 53,5 cm
Ingår gör också en blyertsteckning av samme porträtterad man
36 x 29,5 cm.

Blyertsteckning med otydlig signatur.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 53,5 cm
36 x 29,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 261