MÜNCHNER SCHULE. Tavern scen.

MÜNCHNER SCHULE. Tavern scen.
2076836. MÜNCHNER SCHULE. Tavern scen.

Okänd konstnär - Münchens skola, krogscen, olja på duk, 1800-talets slut, ca. 34 x 46 cm, med ram ca. 44 x 58 cm.

Enstaka mindre retuscher, samt mindre inramningsändringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 443