SOFFA i brunt/gult skinn, 3-sits, 1970-tal.

207609. SOFFA i brunt/gult skinn, 3-sits, 1970-tal.

Rygg samt sidor i böjträ.
Höjd 65 cm.
Längd 220 cm.
Bredd 90 cm.

Bruksskick.
Klädsel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygg samt sidor i böjträ.
Höjd 65 cm.
Längd 220 cm.
Bredd 90 cm.

Bruksskick.
Klädsel med slitage.

Antal besök: 1 506