SOFFA i svart skinn, 3-sits, 1960-tal.

207608. SOFFA i svart skinn, 3-sits, 1960-tal.

Längd ca 215 cm.
Höjd ca 77 cm.
Bredd ca 76 cm.

Bruksskick
Dynor ej vändbara.
Ben med repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 215 cm.
Höjd ca 77 cm.
Bredd ca 76 cm.

Bruksskick
Dynor ej vändbara.
Ben med repor och slitage.

Antal besök: 4 962