WIWEN NILSSON. Sittande abstraherad kvinnofigur. Gips. Osignerad.

207607. WIWEN NILSSON. Sittande abstraherad kvinnofigur. Gips. Osignerad.

Höjd 37 cm.

Mindre skador och smutsig.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Mindre skador och smutsig.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 3 317