SKRIN, utländskt silver med träinsats, svenska kontrollstämplar.

207590. SKRIN, utländskt silver med träinsats, svenska kontrollstämplar.

Total vikt 710 gram, längd 21,5, bredd 16, höjd 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 933