BYRÅ, senbarockstil, 1900-tal.

207533. BYRÅ, senbarockstil, 1900-tal.

Höjd 66 cm, bredd 67 cm, djup 40 cm.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt bruksslitage.

Antal besök: 605