PETER MANDL. "Relief IX", väggrelief, papper, signerad.

2075320. PETER MANDL. "Relief IX", väggrelief, papper, signerad.

Signerad Mandl, numrerad E.A. I/V. Papper med tryckt/reliefsignatur. Bladmått: 63x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Mandl (Född 1947)

Tema

Peter Mandl

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Peter Mandl (Född 1947)

Tema

Peter Mandl

Antal besök: 723