SALTKAR, tre par, silver med glasinsats och fem skedar, Gustaf Möllenborg/Koch och Bergfeld, 1800-tal. vikt 143 gram.

20751. SALTKAR, tre par, silver med glasinsats och fem skedar, Gustaf Möllenborg/Koch och Bergfeld, 1800-tal. vikt 143 gram.

Godronerat liv och fot. Höjd 3,5 cm.

Glasinsats saknas och en med smärre nagg. Korrosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 366