BORD, rokoko, 1700-tal.

BORD, rokoko, 1700-tal.
20748. BORD, rokoko, 1700-tal.

Längd 80, bredd 65, höjd 77 cm.

Slitage, färgbortfall. Renovera, kompletterad. Senare svart målning samt senare skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 525