GÖRAN WÄRFF. Vaser, 2 st, glas, "Prince", delvis signerat, Kosta.

2074049. GÖRAN WÄRFF. Vaser, 2 st, glas, "Prince", delvis signerat, Kosta.

Större vas, signerad "Kosta 46199 Wärff", höjd 20 cm.
Mindre vas, höjd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre vas, höjd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 937