VAS, flintgods, Edgar Böckman, Höganäs.

207394. VAS, flintgods, Edgar Böckman, Höganäs.

Höjd ca. 39 cm.

Bruksslitage. Delvis med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 39 cm.

Antal besök: 1 456