SKULPTUR, brons, stående kvinna, signerad Milo, 2000-tal.

207393. SKULPTUR, brons, stående kvinna, signerad Milo, 2000-tal.

Total höjd 51,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 51,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 157