Sinus fåtölj med ottoman av COR (2).

2073938. Sinus fåtölj med ottoman av COR (2).

Sinus fåtölj med ottoman av COR. Konstruktion på förkromade, svängande fjäderstål löpare. Skydd med rödbrunt läder.
Präglat på baksidan av remmen: 'COR'.
Solstolens mått bredd 73 cm, djup 90 cm, höjd 92 cm. Fotpall mått: bredd 73 cm, djup 56 cm, höjd 45 cm.

Smärre tecken på slitage, smärre ytliga repor i läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 411