GLAS och KERAMIK, 1900-tal.

GLAS och KERAMIK, 1900-tal.
207373. GLAS och KERAMIK, 1900-tal.

Ljusstake, glas, Tapio Wirkkala, Iittala.
Skål och parfymflakong, Orrefors.
Kaffekoppar med fat, Rörstrand.

Enstaka koppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka koppar med nagg.

Antal besök: 942