ULF ONSBERG. Komposition, färglitografi med glitter, signerad och numrerad 168/250.

207365. ULF ONSBERG. Komposition, färglitografi med glitter, signerad och numrerad 168/250.

75 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Antal besök: 831