BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
20736. BYRÅ, 1800-tal.

5 lådor. Längd 93, bredd 47, höjd 120 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
20736. BYRÅ, 1800-tal.

Slitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 832