SIMON GATE. Vas, Orrefors, Sign.

207259. SIMON GATE. Vas, Orrefors, Sign.

Höjd 19 cm.

Åldersslitage, repor i botten.

Simon Gate (1883–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Simon Gate (1883–1945)

Antal besök: 778