LAMPBORD, 2 st, stålrör och trä, 1900-tal.

20725. LAMPBORD, 2 st, stålrör och trä, 1900-tal.

Det större bordets mått, längd 65 bredd 32,5, höjd 61 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 605