SPEGELLAMPETTER, ett par 18/1900-tal.

207242. SPEGELLAMPETTER, ett par 18/1900-tal.

Förgylld metall med dekor av änglar och växtornamentik. Höjd 40 cm.

Bakstycken till speglar saknas. bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 127