BARSKÅP, barockstil, 1900-tal.

2072356. BARSKÅP, barockstil, 1900-tal.

Invändigt med belysning och dekor av vapensköldar samt glashyllplan.
Utvändigt rikligt dekorerad i relief med maskaroner, bladgirlanger och vinrankor.
Längd 94, bredd 51, höjd 168 cm.

Nyckel knäckt i låset, stötmärke samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 315