SKOLPLANSCHER, 3 st, får, kanin samt grävling.

207233. SKOLPLANSCHER, 3 st, får, kanin samt grävling.

Ca 68 x 89 samt 73 x 96 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 68 x 89 samt 73 x 96 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 1 031