2072138. ROBBE & BERKING. Robbe & Berking, bestickbunt, modell: 'Robbe & Berking Royal', 90-tal silverpläterad, 67 delar.
Robbe & Berking, bestickbunt, modell: Robbe & Berking Royal, 90g silverpläterad, 67 delar,
Convolute bestående av:
12 middagsskedar,
12 middag gafflar,
12 middagsknivar,
12 tårta gafflar,
12 kaffeskedar,
6 mocca skedar,
1 kaka server;
Var och en har ett tillverkarens märke.
Åldersanpassad, gott skick, partiella repor och gnidning.