ROBBE & BERKING. Robbe & Berking, bestickbunt, modell: 'Robbe & Berking Royal', 90-tal silverpläterad, 67 delar.

2072138. ROBBE & BERKING. Robbe & Berking, bestickbunt, modell: 'Robbe & Berking Royal', 90-tal silverpläterad, 67 delar.

Robbe & Berking, bestickbunt, modell: Robbe & Berking Royal, 90g silverpläterad, 67 delar,

Convolute bestående av:
12 middagsskedar,
12 middag gafflar,
12 middagsknivar,
12 tårta gafflar,
12 kaffeskedar,
6 mocca skedar,
1 kaka server;
Var och en har ett tillverkarens märke.

Åldersanpassad, gott skick, partiella repor och gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Convolute bestående av:
12 middagsskedar,
12 middag gafflar,
12 middagsknivar,
12 tårta gafflar,
12 kaffeskedar,
6 mocca skedar,
1 kaka server;

Antal besök: 924